O společnosti

Downtown Invest s.r.o.

Downtown Invest s.r.o. byla založena v roce 2014 jako investiční společnost zaměřená na veškeré investice do nemovitostí, mezi které patří nákup pohledávek zajištěných nemovitostmi, nákup společností a podniků vlastnících nemovitosti, zejména pak nákup nemovitostí samotných a to v České republice a napříč střední Evropou.

Společnost na jednotlivé projekty všech typů a objemů aplikuje vlastní globální perspektivu v kombinaci s lokální odbornou znalostí trhu. Důsledný výběr budoucích akvizic se řídí hloubkovou analýzou trhu, která nezahrnuje pouze pohled na nemovitosti z hlediska realitního trhu, ale výkonný tým společnosti zohledňuje i současné trendy, kapitálové trhy a jejich místní, regionální i globální parametry.

Investment Opportunity

Investiční příležitosti s potenciálem zhodnocení nemovitosti v čase.

High quality

Společnost vyhledává investiční příležitosti v nemovitostech s cílenou vysokou kvalitou a dobrou lokací.

Great location

Naše odborné znalosti jsou strategicky, provozně i právně aplikovány na projekt od samého počátku investice.

Efektivní investice

Downtown Invest je společnost zaměřující se na veškeré investice spojené s nemovitostmi, mezi které velmi čassto potří jejich nákup a rozvoj v rámci projektů ve střední Evropě se zaměřením zejména na Českou republiku. Společnost vyhledává investiční příležitosti v nemovitostech s cílenou vysokou kvalitou a dobrou lokací.

Čtyři hlavní strategie jsou:

  1. nákup nedokonalých nemovitostí, které jsou zafinancovány a zdokonaleny
  2. přestavba zchátralých, či jinak znehodnocených nemovitostí
  3. budování nových projektů, které na současném trhu chybí, nebo jsou jím přímo vyžadovány
  4. pohledávky zajištěné nemovitým majetkem

Naše odborné znalosti jsou strategicky, provozně i právně aplikovány na projekt od samého počátku investice a zefektivňují tak proces zhodnocení v průběhu projektu, až po jeho ukončení a současně zajišťují rizikovou úpravu.

Downtown Invest

Pokud Vás zajímá naše nabídky apartmánů nebo bytových jednotek, neváhejte nás kontaktovat.

kontakt

Petr Vašičko

Spoluzakladatel společnosti

Petr Vašičko je díky více než 20 letům působení na realitním trhu již „veteránem“ v této oblasti. Většinu času působil a stále působí ve městě Charlotte v Severní Karolíně ve Spojených státech Amerických, kde slouží své rodné zemi na pozici honorárního konzula České republiky. Během jeho častých návštěv České republiky a přilehlých zemí si pan Vašičko uvědomil existenci nedozírného množství realitních příležitostí, které trpí nedostatkem kapitálu, nedostatečným rozvojem, či jsou jinak podhodnoceny a v roce 2014 založil společnost Downtown Invest, která zajisťuje nabytí a rozvoj investičních projektů. Dnes pan Vašičko formuje strategickou vizi společnosti a současně dohlíží na všechny investiční projekty.

Štěpán Poláš

Spoluzakladatel společnosti

V průběhu let si Mgr. Štěpán Poláš vytvořil hluboké znalosti právního prostředí českého realitního trhu, které postupně vedly k uvědomění si existence mnoha investičních příležitostí právě ve vztahu k nemovitostem, které v jeho vnímání představují zásadní pilíř jistoty a stability. Jako výsledek tohoto procesu byla v roce 2014, spolu s druhým zakládajícím partnerem panem Petrem Vašičkem, založena společnost Downtown Invest s.r.o. V současnosti Mgr. Poláš reprezentuje společnost při veškerých jednáních a dohlíží na průběh právních a zejména akvizičních záležitostí. Mimo společnosti je Mgr. Poláš právníkem, který aktivně působí v mnoha oblastech sportu po celém světě.

Michal Malaník

Výhradní prodejce společnosti

Prodejce exkluzivně zastupující společnost při veškerých obchodech s nemovitostmi.

Aktuální projekty

  

Zlín

Bytový Dům Zálešná

Výstavba moderní rezidence o 34 bytech blízko centra města.

Více info

Zlín

Byty Sole

Přestavbou bývalého hotelu SOLE vznikne 85 bytových jednotek a sklepní kóje.

Více info

Bratislava Ružinov

Apartmány Tomášikova

Tomášikova.sk přináší příjemné ubytování v lukrativní lokalitě Ružinova (Bratislava, SK).

Více info

Uherské Hradiště

Bytové Domy Sadská Výšina

Navazuje na úspěšnou, již dokončenou a vyprodanou první etapu výstavby bloku A a B domů v prestižní lokalitě Uherského Hradiště s nádherným výhledem, dosahem MHD, čistým vzduchem a veškerou občanskou vybaveností v těsné blízkosti. V každém domu se nachází 34 bytových jednotek od dispozice 1+KK až po 3+KK s možností spojení bytů.

Více info

Zlín

Villa Lešetín

Moderní villa v centru Zlína o 15 bytech.

Více info