Naši partneři

Partneři společnosti


Náš exkuzivní partner na trhu s nemovitostmi.

Tým profesionálních makléřů vám vždy ochotně a odborně poradí, majitelé kanceláře poskytnou potřebný nadhled důležitý pro ochranu nebo položení základu vaší investice. RE/MAX Via je tady pro vaše lokální, národní i mezinárodní potřeby. Neváhejte se na nás obrátit, jako to udělala spousta klientů před vámi.

RE/MAX VIA

Sollaron Architects

www.sollaron-architects.cz

Vytváříme projekty, které mají smysl.

Sollaron Architects

RVS a.s.

www.rvsas.cz

Společnost má sídlo v Jindřichově Hradci a kromě rozsáhlé výstavby vodohospodářské infrastruktury a pozemního stavitelství se zabývá správou, provozováním a údržbou vodohospodářského majetku, poskytováním služeb pro obce a města, které si zajišťují správu vodohospodářského majetku vlastními silami. Společnost je držitelem certifikátů ISO 9001:2001, ISO 14001:2005, ISO 18001:2008.

RVS a.s.

Jan Drozd

www.akdrozd.cz

Poskytujeme právní pomoc v oblasti trestního práva, rodinného práva, stavebního práva, práva duševního vlastnictví, správního práva.

Jan Drozd

SH DATA s.r.o.

www.shdata.cz

Tvorba webových portálů a stránek, grafický webdesign.

SH DATA s.r.o.

Formica s.r.o.

www.formicazlin.cz

Cílem firmy od jejího založení bylo a je poskytovat zákazníkovi kompletní projekčně – inženýrské služby, od prvotního investičního záměru vyjádřeného architektonickou studií, přes veškerou přípravnou a projektovou dokumentaci až po vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení, resp. zajištění realizace stavby včetně návrhu a provedení interiéru.

Formica s.r.o.

Noen a.s.

www.noen.cz

Specialista na systémy povrchové těžby a zauhlovací systémy

Noen a.s.

Tocháček spol. s r. o.

www.tochacek.cz

Renomovaná stavební firma

Tocháček spol. s r. o.

Nejlepší realitní kancelář v síti RE/MAX Slovensko.

RE/MAX ELITE