Bratislava Ružinov - Apartmány Tomášikova

Tomášikova.sk přináší příjemné ubytování v lukrativní lokalitě Ružinova (Bratislava, SK), je situovaná v blízkosti centra města, na dohled od známého jezera Kuchajda a administrativních center a v pěší dostupnosti populární Farmářské tržnici. Kompletně zrealizovaná rekonstrukce domu zaručí kvalitu dostupného bydlení.

V projektu máme 73 apartmánů, které odevzdáme klientů v plném standardu s ideálním dispozičním návrhem s nadčasovou architekturou. S orientací na detail spolu naplňují požadavky na komfort a moderní životní styl. Zhotovení interiérů se vyznačuje moderním designem.

Většina apartmánů má lodžie – francouzské balkóny, anebo přízemní byty, které mají vlastní předzahrádku situovanou před jednotkou v uzavřeném areálu s privátním přístupem. Bezproblémové parkování zabezpečuje privátní parkoviště v areálu domu. K apartmánu je možné si zakoupit sklepní kóji přímo na poschodí.

Fotogalerie projektu Apartmány Tomášikova

Máte zájem o více informací?

Další aktuální projekty

Zlín

Zlín - Bytový Dům Zálešná

Výstavba moderní rezidence o 34 bytech blízko centra města.

Více info

Zlín

Zlín - Byty Sole

Přestavbou bývalého hotelu SOLE vznikne 85 bytových jednotek a sklepní kóje.

Více info

Kroměříž

Kroměříž - Obvodová

Nabízíme Vám k prodeji 68 bytů o velikosti 1kk, 2kk, 3kk a 4kk v novostavbě bytového domu na ulici Obvodová v Kroměříži.

Více info

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště - Bytové Domy Sadská Výšina

Navazuje na úspěšnou, již dokončenou a vyprodanou první etapu výstavby bloku A a B domů v prestižní lokalitě Uherského Hradiště s nádherným výhledem, dosahem MHD, čistým vzduchem a veškerou občanskou vybaveností v těsné blízkosti. V každém domu se nachází 34 bytových jednotek od dispozice 1+KK až po 3+KK s možností spojení bytů.

Více info

Zlín

Zlín - Villa Lešetín

Moderní villa v centru Zlína o 15 bytech.

Více info