Partneři společnosti

RE/MAX ELITE

Nejlepší realitní kancelář v síti RE/MAX Slovensko.

www.remax-slovakia.sk/reality/re-max-elite/

Tocháček s.r.o.

Renomovaná stavební firma.

www.tochacek.cz

RE/MAX VIA

Náš exkuzivní partner na trhu s nemovitostmi.

Tým profesionálních makléřů vám vždy ochotně a odborně poradí, majitelé kanceláře poskytnou potřebný nadhled důležitý pro ochranu nebo položení základu vaší investice. RE/MAX Via je tady pro vaše lokální, národní i mezinárodní potřeby. Neváhejte se na nás obrátit, jako to udělala spousta klientů před vámi.

www.remax-czech.cz/reality/re-max-via/

Sollaron Architects

Vytváříme projekty, které mají smysl.

www.sollaron-architects.cz

SH DATA s.r.o.

Tvorba webových portálů a stránek, grafický webdesign.

www.shdata.cz

RVS a.s.

Společnost má sídlo v Jindřichově Hradci a kromě rozsáhlé výstavby vodohospodářské infrastruktury a pozemního stavitelství se zabývá správou, provozováním a údržbou vodohospodářského majetku, poskytováním služeb pro obce a města, které si zajišťují správu vodohospodářského majetku vlastními silami. Společnost je držitelem certifikátů ISO 9001:2001, ISO 14001:2005, ISO 18001:2008.

www.rvsas.cz

Jan Drozd

Poskytujeme právní pomoc v oblasti trestního práva, rodinného práva, stavebního práva, práva duševního vlastnictví, správního práva.

www.akdrozd.cz

Formica s.r.o.

Cílem firmy od jejího založení bylo a je poskytovat zákazníkovi kompletní projekčně – inženýrské služby, od prvotního investičního záměru vyjádřeného architektonickou studií, přes veškerou přípravnou a projektovou dokumentaci až po vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení, resp. zajištění realizace stavby včetně návrhu a provedení interiéru.

www.formicazlin.cz