Bratislava Ružinov - Apartmány Tomášikova

Poslední 3 volné byty.

Tomášikova.sk přináší příjemné ubytování v lukrativní lokalitě Ružinova (Bratislava, SK), je situovaná v blízkosti centra města, na dohled od známého jezera Kuchajda a administrativních center a v pěší dostupnosti populární Farmářské tržnici. Kompletně zrealizovaná rekonstrukce domu zaručí kvalitu dostupného bydlení.V projektu máme 73 apartmánů, které odevzdáme klientů v plném standardu s ideálním dispozičním návrhem s nadčasovou architekturou.

S orientací na detail spolu naplňují požadavky na komfort a moderní životní styl. Zhotovení interiérů se vyznačuje moderním designem.Většina apartmánů má lodžie – francouzské balkóny, anebo přízemní byty, které mají vlastní předzahrádku situovanou před jednotkou v uzavřeném areálu s privátním přístupem.

Bezproblémové parkování zabezpečuje privátní parkoviště v areálu domu. K apartmánu je možné si zakoupit sklepní kóji přímo na poschodí.

Fotogalerie projektu Apartmány Tomášikova

Máte zájem o více informací?

Další aktuální projekty

Zlín

Zlín - Bytový Dům Zálešná

Poslední volný byt

Výstavba moderní rezidence o 34 bytech blízko centra města.

Více info

Zlín

Zlín - Bytový dům Čepkovská

Bytový dům o 24 bytových jednotkách na jedné z nejlepších adres ve Zlíně.

Více info

Zlín

Zlín - Riverfront Gardens

6 domů / 110 bytů / komerční prostory

Výstavba moderního rezidenčního komplexu blízko centra města o 6 budovách.

Více info

Kroměříž

Kroměříž - Obvodová

Nabízíme Vám k prodeji 68 bytů o velikosti 1kk, 2kk, 3kk a 4kk v novostavbě bytového domu na ulici Obvodová v Kroměříži.

Více info